2DF na Baraniej Górze
Dnia 9 czerwca klasa 2DF uczestniczyła w wycieczce na Baranią Górę. Wędrówkę rozpoczęliśmy w Wiśle Czarnem, skąd ruszyliśmy szlakiem na szczyt Baraniej Góry. Następnie udaliśmy się do schroniska Przysłop, a później zeszliśmy przez Stecówkę na Kubalonkę.
Pogoda przez większość dnia była sprzyjająca. Udało nam się dotrzeć do celu i bezpiecznie zejść przed nadchodzącą burzą. Klasa zaskakując przewodnika zdobyła szczyt znacznie szybciej, niż było to przewidziane, co świadczyło o bardzo dobrej kondycji uczestników.
Podczas wycieczki uczniowie wykazali się świetną organizacją, dobrą formą fizyczną oraz wzorową pomocą koleżeńską. Wspólnie pokonaliśmy trasę w doskonałej atmosferze, a wycieczka dostarczyła nam wielu pozytywnych wrażeń i pięknych widoków.
Pogoda przez większość dnia była sprzyjająca. Udało nam się dotrzeć do celu i bezpiecznie zejść przed nadchodzącą burzą. Klasa zaskakując przewodnika zdobyła szczyt znacznie szybciej, niż było to przewidziane, co świadczyło o bardzo dobrej kondycji uczestników.
Podczas wycieczki uczniowie wykazali się świetną organizacją, dobrą formą fizyczną oraz wzorową pomocą koleżeńską. Wspólnie pokonaliśmy trasę w doskonałej atmosferze, a wycieczka dostarczyła nam wielu pozytywnych wrażeń i pięknych widoków.








